Aktualności

 • Video

  Grzegorz Pietraszewski Menedżerem Roku 2018

  Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach od trzech lat jest miejscem nagradzania najlepszych Menedżerów Roku całego województwa śląskiego. Podczas tegorocznej edycji poznaliśmy zwycięzców kolejnej odsłony plebiscytu, organizowanego przez Dziennik Zachodni. Menedżerem Roku 2018 w kategorii „Innowacyjne zarządzanie” został Grzegorz Pietraszewski, współtwórca i prezes Aureus.
  Czytaj dalej...
 • Video

  Live Cooking Show

  12 kwietnia 2019 roku, zaprosiliśmy naszych Klientów razem z rodzinami, na Live Cooking Show z udziałem finalistki IV edycji Masterchefa, kulinarnego show, które podbiło serca Polaków. Chcieliśmy, by sami poczuli się jak uczestnicy programu, poczuli smak rywalizacji, ale przede wszystkim by doskonale się bawili.
  Czytaj dalej...
 • Video

  Czym jest faktoring?

  Jednym z najważniejszych problemów finansowych małych i średnich przedsiębiorstw są zatory płatnicze. Brak płynności finansowej czy brak gotówki na obsługę bieżących zobowiązań i inwestycje, w znacznym stopniu utrudnia działanie firm zarówno z sektora usługowego jak i produkcji.
  Czytaj dalej...
 • News

  100 km wpław przez Bałtyk

  Sebastian Karaś jako jedyny człowiek na Ziemi przepłynął wpław Bałtyk. 28 sierpnia 2017 roku, pokonał dystans 100 km z Kołobrzegu na wyspę Bornholm w ciągu 28 godzin i 30 min. Przepłynął również Kanał La Manche i zdobył 50 medali Mistrzostw Polski. Teraz chce zostać Mistrzem Świata w prestiżowych zawodach triathlonowych.
  Czytaj dalej...
 • Video

  Czym jest wynajem długoterminowy?

  Mówimy na czym polega oraz jakie są korzyści z najmu długoterminowego. To przede wszystkim możliwość korzystania z nowego samochodu w rozsądnej cenie, stałe koszty wynajmu, ale również brak nieprzewidzianych wydatków ponieważ w jednej racie mamy pełny serwis, naprawy, ubezpieczenie oraz opony!
  Czytaj dalej...
 • News

  Leasing na nowych zasadach

  Od początku nowego roku obowiązują zmienione przepisy dotyczące sposobu rozliczania przez firmy kosztów podatkowych samochodów osobowych. Zmiany obejmują zarówno kwestie zakupu, używania jak i leasingu. Nowe przepisy budziły wiele kontrowersji, dlatego poniżej przedstawiamy najważniejsze zmiany oraz konkretne wyliczenia.
  Czytaj dalej...
 • RMW

  Urodzinowy prezent od Aureus

  "Razem możemy więcej" to program stworzony z myślą o naszych klientach, dzięki któremu otrzymują oni wsparcie naszych ekspertów oraz gamę zachwycających benefitów.
  Czytaj dalej...
 • Video

  Czym jest cesja umowy?

  Radzimy w jaki sposób możemy zrezygnować z umowy w sytuacji, gdy nie chcemy jej kontynuować. Takich sytuacji jest wiele. Np. mamy w domu internet albo telewizję satelitarną, ale się przeprowadzamy.
  Czytaj dalej...
 • Video

  RODO- Czy wszystko już wiesz?

  RODO obowiązuje w Polsce od 25 maja 2018 r. Mimo, że przepisy weszły już w życie, wiele przedsiębiorstw nadal ma problem z dostosowaniem się do nowych wymogów. Dlatego razem z ekspertem Aureusa- mecenasem Jakubem Józefczykiem, przygotowaliśmy dla Ciebie w ramach programu Razem Możemy Więcej on-linowe szkolenie i poradnik!
  Czytaj dalej...
 • RMW

  Wszystkiego najlepszego!

  Z okazji urodzin życzymy spełnienia marzeń i samych sukcesów. Kolejny prezent w ramach naszego programu (...)
  Czytaj dalej...
 • Biznes

  Docenić klienta!

  Program dedykowanych korzyści dla wszystkich klientów grupy Aureus jest dostępny już od kilku miesięcy. Duża różnorodność propozycji sprawia, że każdy klient znajdzie w nich dla siebie tę najbardziej wartościową- mówi w rozmowie z magazynem #aureus Marcin Koziarski, manager Działu Obsługi Klienta.
  Czytaj dalej...
 • RMW

  O programie “Razem Możemy Więcej”

  Na rynku bardzo wiele firm proponuje swoim klientom programy nazywane lojalnościowymi. Nasz jednak został oparty o innowacyjne narzędzie w postaci specjalnej aplikacji mobilnej. Dzięki niej klient sam może wybrać z jakich benefitów chciałby korzystać.
  Czytaj dalej...
 • Finanse

  Start autorskiego programu „Razem Możemy Więcej”.

  Podczas niedawnej kolacji inaugurującej cykl spotkań z naszymi klientami, z dumą mogłem ogłosić (...)
  Czytaj dalej...