Live Cooking Show

Kulinarne warsztaty dla Klientów w ramach programu Razem Możemy Więcej!


Były ogromne emocje, świetna zabawa, a przede wszystkim niespodziewane zdolności kulinarne wśród uczestników! Sami byli zaskoczeni kreatywnością, królującą na talerzach

z potrawami jakie własnoręcznie przygotowywali!

12 kwietnia 2019 roku, zaprosiliśmy naszych Klientów z rodzinami na Live Cooking Show z udziałem finalistki IV edycji Masterchefa, kulinarnego show, które podbiło serca Polaków. Chcieliśmy, by sami poczuli się jak uczestnicy programu, poczuli smak rywalizacji, ale przede wszystkim by doskonale się bawili.

Udało się w 100%. Klaudia Budny, która czuwała nad programem, przygotowała niesamowite konkurencje, które zaangażowały wszystkich uczestników. Nasi Klienci zostali podzieleni na 4 zespoły, w których każdy miał inne zadanie. Jedna osoba była odpowiedzialna za smak, inna za porządek stanowiska, jeszcze inna za krojenie- wszystko musiało być przygotowane perfekcyjnie!

Najwięcej emocji i uśmiechów na twarzach uczestników wzbudziło zdobienie potraw. Wszyscy wykazali się niezwykłą kreatywnością, a większości przygotowanych dań nie powstydziłyby się najlepsze restauracje świata!

Zobaczcie poniżej relację video!

Być może zainteresują Cię także…